Допомога нашим захисникам від закладів освіти та культури с. Плотича.

Дата: 17.01.2024 14:06

Сьогодні, 17 січня 2024 року, у дорогу вирушив черговий вантаж допомоги для мужніх українських захисників, який спільно підготували Плотицька ЗОШ І-ІІ ступенів та будинок культури і бібліотека села Плотича.

Хай ці окопні свічки зігріють не лише зовнішнім теплом наших воїнів, а доторкнуться їхніх сердець полум'ям опіки та любові від кожного, хто підтримує їх у холодну пору!

Хай ці маскувальні сітки послужать надійним захистом від ворожих дронів, немов Покровою!

Дякуємо всім, хто долучається до підтримки наших захисників!