«Нарис історії Антибольшевицького блоку народів»: у Музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини відбудеться презентація книги.

Дата: 16.01.2024 15:35

Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини запрошує тернополян та гостей міста 19 січня 2024 р. о 14:00 год. відвідати презентацію книги Григорія Роя «Нарис історії Антибольшевицького блоку народів».

Автор висвітлив історію утворення та діяльності Антибільшовицького блоку народів у контексті національної боротьби народів Східної Європи та транснаціональної діяльності АБН у період біполярного світового протистояння.

Спікери:
- Григорій Рій – історик, викладач, дослідник новітньої історії України та Холодної війни, доктор філософії, автор книги про історію Антибільшовицького блоку народів.

- Олег Вітвіцький – виконавчий директор Антиімперського Блоку Народів.

Захід відбудеться в адміністративній будівлі установи «Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини» – м. Тернопіль, вул. Медова, 5.

Вхід вільний! За деталями радимо звертатися до керівництва Музею чи писати на електронну скриньку muzeum1909@ukr.net.