Для потреб ЗСУ Білецька громада передала автомобіль.

Дата: 15.01.2024 16:57

Сьогодні, 15 січня 2024 року, перед адміністративним будинком Білецької сільської ради та Алеєю пам’яті загиблих воїнів із нашої громади відбулася передача ключів від автомобіля марки Mitsubishi Pajero Wagon 3.2 diesel 2006 рік.

Це вже восьмий автомобіль, переданий за участю Білецької сільської ради для потреб мужніх українських воїнів.

Вартість даної машини становить 273 000 тис. грн.

Кошти для придбання автомобіля надали голова та працівники Білецької сільської ради за рахунок свого одноденного заробітку, який щомісячно збирають для потреб військових.

До того ж Білецький сільський голова Дмитро Малик віддав свою грудневу зарплату.

Також частину коштів надали деякі депутати Білецької сільської ради, зокрема Кудринський В. З., Грицишин Є. Є., Гураль Г. Я., Дзядзін В. В., Малик О. Т., Чернець В. Д., Побігушко С. В., підприємець Білий С. із Великого Глибочка та небайдужі мешканці громади.

Нові колеса для даного автомобіля ціною 18 408 грн придбало ПП «Скала» в особі директора Ярмаша П. Г.

Транспорт на фронті – це необхідний засіб для виконання різних бойових завдань та порятунку наших військових!

«Віримо, що даний автомобіль вірно служитиме нашим захисникам, наближаючи перемогу України, і невдовзі повернеться назад, щоб служити Білецькій громаді!», – зазначив під час передачі ключів військовим Білецький сільський голова Дмитро Малик.

Щира подяка всім, хто сприяв у придбанні даного транспортного засобу! Хай Господь сторицею винагородить вас земним і небесним благом за цей внесок у перемогу нашої Батьківщини! Це надзвичайно важливо постійно підтримувати наших захисників, які день і ніч бережуть відносно спокійне життя кожного із нас у тилу!