Відійшов у засвіти Михайло Олексійович М'якуш…

Дата: 12.01.2024 09:19

Ввечері, 11 січня 2024 року, на 82-му році життя відійшов у вічність диригент першого Співочого поля України, художній керівник Тернопільського народного аматорського хору імені І. Кобилянського, народних аматорських хорів села Мшанець та селища Великі Бірки, викладач Тернопільської музичної школи № 2 ім. Михайла Вербицького, Заслужений працівник культури України, люб'ячий батько та дідусь Михайло Олексійович М'якуш.

Він зробив вагомий внесок у розвиток народної самодіяльності Тернопільщини, музика була частиною його буття.

Пролунали останні акорди мелодії його плідного та творчого віку… Попри всі поворити долі вона звучала натхненно та життєрадісно! Тепер вона лунатиме у вічности біля маєстату Всевишнього!

Білецька сільська рада висловлює щирі співчуття близьким і рідним Михайла Олексійовича, всім із ким він не один рік працював на культурній ниві.

Вічний спокій і Царство Небесне спочилому!