В. о. директора КЗ «ЦНСП» Білецької сільської ради Ольга Рудакевич взяла участь у семінарі для фахівців соціальної сфери.

Дата: 11.01.2024 10:57

Семінар «Організація та здійснення соціальної роботи з сім’ями Захисників/Захисниць України» провів Тернопільський обласний центр соціальних служб для фахівців соціальної сфери територіальних громад Тернопільської області, які пройшли підвищення кваліфікації за освітньою програмою «Соціально-психологічна підтримка сімей військовослужбовців».

На семінарі підвели підсумки здійснення соціальної роботи з сім’ями Захисників/Захисниць України у 2023 році.

Також обговорили ряд важливих питань:

• Що змінилося в соціальній сфері громади з початком повномасштабної війни? Як вплинули ці зміни на життя в громаді?

• Які категорії сімей/осіб, які постраждали від збройної агресії, з'явилися у громадах? Якої допомоги потребує кожна категорія зокрема?

• Що потрібно громаді, щоб сім'ї Захисників/Захисниць України почувалися захищеними? Чого не вистачає надавачам соціальних послуг для якісної роботи?

• Якими знаннями та навичками мають володіти фахівці соціальної сфери громади, які будуть надавати підтримку родинам Захисників/Захисниць України?