У МОН планують підвищити порогові бали для всіх предметів НМТ.

Дата: 08.01.2024 16:17

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua.

Міністерство освіти і науки планує підвищити порогові бали з усіх предметів національного мультитесту для вступників до закладів вищої освіти, які складатимуть НМТ у 2024 році.

Про це свідчить Додаток 5 до проєкту Порядку прийому до закладів вищої освіти, оприлюдненого для громадського обговорення.

Зокрема, планується на 1 тестовий бал підвищити порогові бали з математики, фізики та іноземної мови.

Це значить, що для того, щоб отримати у 2024 році право брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти, вступник має набрати з цих предметів 5 тестових балів, а не 4, як було у 2023 році.

З інших предметів планується підняти порогові бали на 2 тестових бали.

Так, для участі у вступній кампанії учасникам НМТ потрібно буде набрати 7 тестових балів з української мови та біології, 8 тестових балів – з історії України та 6 тестових балів з хімії.

Щодо нововведених цьогоріч предметів НМТ, то з української літератури і географії пороговий бал планується встановити на рівні 7 тестових балів.