Голова та працівники Білецької сільської ради вшанували пам’ять воїнів вихідців із сіл громади.

Дата: 04.01.2024 15:21

Пам’ять – це наш зв’язок із тими, хто відійшов у засвіти. Та ще більше означає пам’ять про наших Героїв – це вірність їхній боротьбі за вільну Україну!

На початку січня воїнові Романові Кватюрі із села Хомівка мало б сповнитись 21… Юний Герой віддав свої мрії, плани та життя задля миру на рідній землі! Він приєднався до чину добровольців полку «Азов», у якому одним із перших служив Андрій Дрьомін із села Великий Глибочок, що загинув від рук московського агресора у 2014 році. Символічно, що Герої народились в один день, їх «плекав біль за долю України, зростив гнів і лють на ворогів»!

У селі Дітківці вшанували пам’ять воїна Ярослава Довбуша у роковини його загибелі від рук окупантів.

Голова Білецької громади та працівники місцевого самоврядування із молитвою та вдячністю прибули до місця вічного спочинку Героїв, де поклали квіти та запалили лампадки, символ нашої пам’яті.

Також віддали шану Героям Андрію Турчину, Ярославу Смолінському.

Хай пам’ять про Героїв України живе у наших серцях та рухає нас до подальшої боротьби за волю та мирне життя рідної землі!