Своє 99-ліття відсвяткувала жителька села Великий Глибочок Антонів Ганна Олексіївна.

Дата: 03.01.2024 14:38

З вітальними словами до іменинниці поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! Ви є справжньою берегинею роду! Ваш довгий вік є свідченням великої життєвої сили, праці та любові до рідної землі і Бога! Хай Господь дарує Вам тихе і мирне життя у колі великої та дружньої родини! Зичимо душевних та тілесних сил, земних і небесних дарів!