Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Національної стратегії розвитку інклюзивного навчання на період до 2030 року.

Дата: 02.01.2024 11:04

За матеріалами статті на сайті Міністерства освіти і науки України.

Скачати проєкт Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Національної стратегії розвитку інклюзивного навчання на період до 2030 року можна за посиланням.

Заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: учасники освітнього процесу, заклади та установи освіти.

Суть полягає у тому що кожна особа отримує гарантовані державою освітні послуги, спрямовані на розкриття її потенціалу, максимальний розвиток та соціалізацію, з урахуванням її індивідуальних можливостей та потреб, отримує якісні освітні послуги відповідно до індивідуальних потреб у комфортному, безпечному, безбар’єрному, дружньому до кожного учасника освітнього процесу інклюзивному освітньому середовищі, а також українське суспільство приймає різноманіття і враховує потреби всіх учасників освітнього процесу.

Результат: забезпечення доступу до якісної освіти кожній особі з урахуванням індивідуальних потреб та можливостей, із створенням умов для розвитку її потенціалу.

Зауваження та пропозиції до зазначеного Плану заходів приймаються у довільній формі до 29 січня 2024 року на електронну адресу: alevtyna.lototska@mon.gov.ua.

Контактна особа для надання консультацій: Алевтина Лотоцька, Маргарита Потапенко, тел. (044) 4814761.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України в період з 05 по 18 лютого 2024 року.