Різдво – не тільки свято духовного відродження, а й пора жертовності!

Дата: 29.12.2023 11:29

З початку повномасштабного вторгнення більшість заходів у школах громади мають благодійну мету.

З власної ініціативи учениці 9 класу Плотицької школи: Ремус Адріана, Ронська Оксана, Бабій Христина, Рудакевич Уляна та Іванчишин Настя, співаючи різдвяні колядки, зібрали на потреби ЗСУ 11 000 гривень. Це є чудовим прикладом того, як молодь може долучитися до волонтерства та підтримки наших захисників!

Дякуємо батькам і вчителям за виховання гідних громадян України! Дякуємо дівчатам за жертовність та свідому позицію!

Також у Плотицькій школі продовжують співпрацю із волонтерами нашого краю.

Спільно з учасниками освітнього процесу і небайдужими жителями сіл Плотича та Чистилів зібрали зношений верхній зимовий одяг і передали громадській організації «Нескорені Духом – особи з інвалідністю» для пошиття окопних матраців військовим на передовій.

Хай жертовність, добро та любов, кожного із нас проростають плодами перемоги та миру для нашої Батьківщини!