Командування військової частини А4219 висловлює подяку Задорожному Михайлу Ярославовичу!

Дата: 29.12.2023 10:34

Українські воїни висловлюють подяку Михайлу Ярославовичу за передачу власного автомобіля для виконання бойових завдань.

Білецька громада пишається, що між нас є жертовні люди, що постійно служать потребам Збройних Сил України! Таким чином ми стаємо ще на один крок ближчі до перемоги нашого народу у боротьбі із московським агресором!

Хай Господь Бог благословить Вас та сторицею поверне добро та любов, які Ви віддаєте нашим захисникам. Ви є прикладом для нас, адже кожна пожертва більша чи менша є важливою та потрібною!

Бажаємо піднесення духу та міцного здоров’я, завзяття та успіхів у всіх починаннях! Зичимо найбільше перемоги і миру нашій славній Україні, яка має велике благословення у відданих їй людях!