Свої 96-ті уродини відзначає житель села Чистилів Поврозник Дмитро Станіславович!

Дата: 28.12.2023 16:41

З вітальними словами до іменинника у цей день поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! Зичимо, щоб світло Різдвяної зорі осяяло Вашу оселю всяким добром, любов’ю, миром та злагодою! Бажаємо щедрого Божого благословення, душевної гармонії та міцного здоров’я! Хай щастя та спокій огортають Ваш вік, а біда минає стороною!