До Білецької сільської ради завітали колядники та вертеп.

Дата: 27.12.2023 15:58

З нагоди Різдва Христового із колядою та віншуваннями до Білецької сільської ради завітали учасники народного аматорського колективу «Білівчанка» та вертепу парафії святого Миколая села Біла.

Щирим серцем і вустами вони прославляли новонародженого Спасителя та привітали працівників місцевого самоврядування із величним святом.

Від імені присутніх Білецький сільський голова Дмитро Малик подякував колядникам та учасникам вертету за плекання народних традиції, за прославу Бога та щирі віншування!

Дякуємо, що у складний воєнний час ви приносите до кожної оселі світло надії, віри та любові! Дякуємо, що звіщаєте світові про прихід Месії та підтримуєте дух кожного із нас! Бажаємо, щоб ми нарік дочекалися та спільно переможно заколядували!