Тернопільська обласна військова адміністрація нагадує куди звертатися, якщо Ваша близька людина зникла безвісти за особливих обставин.

Дата: 27.12.2023 11:06

У такому випадку необхідно повідомити про зникнення людини державним органам, які займаються їх розшуком. Зокрема, звернутися:

• у Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, який розташований у м. Львів, вул. Коперника, 17.

Телефони гарячої лінії: (0 800) 300-541, для дзвінків з-за кордону: +38 (032) 229-57-54 (лінія працює у робочі дні з 10.00 до 16.00)

• на гарячу лінію Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, за номером: 0 800 103 333.

• до Національної поліції, подавши відповідну заяву до найближчого підрозділу або зателефонувавши за номером 102;

• до НІБ на цілодобову гарячу лінію за номером 16-48 (для дзвінків з-за кордону +38 (044) 287-81-65) або через чат-боти у Telegram чи Viber.

Крім того, можна зателефонувати до Міжнародного Комітету Червоного Хреста за номером: 0 800 300 155.

Якщо ваша близька людина – військовослужбовець, також варто звернутися до:
• командування військової частини, де особа проходила службу, із запитом щодо надання результатів службового розслідування;
• територіального центру комплектування та соціальної підтримки, з якого особу було призвано на військову службу, щодо надання інформації.