У рамках програми «Дітям Тернопільщини – якісне і безпечне харчування» відбувся обласний конкурс «Здорове харчування — запорука здорової нації».

Дата: 27.12.2023 09:50

За участь у конкурсі комунальний заклад "Великоглибочецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Я. Стецька" нагороджено подякою.

Організатором цьогорічного конкурсу виступив Департамент освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації, співорганізатором – Комунальна установа Тернопільської обласної ради «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області».