Свій 95-літній ювілей відзначила жителька села Плотича Бурлицька Уляна Андріївна!

Дата: 27.12.2023 09:32

З вітальними словами до іменинниці поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! Зичимо Вам у ці святкові дні затишку та тепла, любові та злагоди, миру та спокою! Хай Богодитятко Ісус благословляє та оберігає Вас, скіплює душевні та тілесні сили! Хай проміння Вифлеємської зорі освітлює Вашу оселю, відганяє все лихе та примножує між рідними і близьким людьми земні та небесні дари!