В Ігровицькій школі виготовляли різдвяні тарілочки.

Дата: 22.12.2023 15:23

"Чим ближче до нас наближаються Різдвяні свята і Новий Рік тим частіше в стрічці новин ми бачимо прекрасний яскравий різдвяно-новорічний посуд, і напевно, кожен з нас задивлявся на красиві тарілки, чашки, чайники. І ми із своїми учнями вирішили, що хочемо щось подібне створити також, а як зробити незвичайну прикрасу: найпростіший спосіб це техніка декупажу. Не потрібно довго шукати відповідні інструменти і матеріали – вони доступні в звичайних магазинах.

В основі техніки лежать маніпуляції з папером і серветками, а основні інструменти для роботи: клей, ножиці і кисті. Сама техніка також досить проста, якщо набратися терпіння і робити все ретельно і акуратно – освоїти її може кожен.

Разом із учнями ми оригінально оформити скляну тарілку, яка буде радувати не тільки нас, але і наших близьких, якщо зробити такий подарунок для них." – повідомляють на сайті школи!