19 грудня свій 90-літній ювілей святкує жителька Біла Шонь Ярослава Йосипівна, а 91-ші уродини відзначає жителька села Чистилів Яркова Ярослава Андріївна.

Дата: 19.12.2023 16:47

З вітальними словами у цей день до іменинниць поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! Бажаємо, щоб кожен день вашого життя проходив із любов’ю, спокоєм і миром. Зичимо злагоди та благополуччя у ваших оселях, між рідними і близькими людьми! Хай ніколи не забракне радості та щастя, добра та всіляких ґараздів! Хай Господь скріплює Ваші душевні та тілесні сили й дарує Своє всещедре благословення!