Під час засідання виконавчого комітету поліцейські офіцери громади прозвітували про пророблену ними роботу за 2023 рік.

Дата: 18.12.2023 17:13

12 грудня 2023 року під час засідання виконавчого комітету Білецької сільської ради, поліцейські офіцери громади майор поліції Яржемський Юрій Петрович та капітан поліції Шегера Віталій Віталійович прозвітували про пророблену ними роботу за 2023 рік.

Надзичайно важливо, що наші поліцейські офіцери громади постійно проводять інформаційну кампанію серед населення Білецької громади щодо шахрайських схем та інших злочинів. Також вони долучаються до діяльності шкіл, проводять зустрічі із учнями та розповідають їм про різні речі, що стосуються безпеки, дотримання законів та правопорядку.

Ми вдячні нашим поліцейським офіцерам громади за самовідану службу та відкритість! Віримо, що разом ми зробимо громаду безпечною!