Національний тиждень читання у школах громади.

Дата: 11.12.2023 16:55

У Великоглибочецькій школі національний тиждень читання проходив під гаслом "Бути своїм".

Учні 2-А класу, які виконували мультимедійні вправи "Казковими стежинами". «Діти зробили висновок, що читання допомагає розширити словниковий запас і підвищити інтелектуальний рівень.» – зазначають на сайті школи.

Учні 3-А класу провели «Читання разом» із батьками. «Сімейне читання – це розмова батьків з дітьми, і ця розмова стає цікавішою за спільним читанням книг.» підсумували у школі.

У Плотицькій школі у рамках проведення Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції "Національний тиждень читання" провели літературну годину, присвячену читанню сучасної літератури.

«Юні читачі в черговий раз розвіяли популярний серед дорослих міф про те, що сучасні діти лише "сидять у ґаджетах". Учні 8-9 класів розказували про своїх улюблених авторів та жанри літератури, яка їх найбільше захоплює. Атмосфера була настільки теплою, щирою, душевною! На жаль, в кінці заходу, пролунав сигнал повітряної тривоги...» розповіли на сторінці школи.

В Ігровицькій школі учні 3 класу виконали мультимедійні вправи за мотивами книг, які вони читали. «Діти зрозуміли, що книги можуть стати друзями і порадниками, усвідомили важливість читання у їхньому житті.» підсумовують у школі.

Продовжуючи тиждень читання учні разом з бібліотекарем провели "Голосні читання". А ще пригадали прочитані твори, зігравши вікторину "Відкриваєш книгу – відкриваєш світ."