Щиро вітаємо переможців учнівських олімпіад!

Дата: 11.12.2023 16:53

Вкотре учні Великоглибочецької школи здобувають призові місця на різних олімпіадах! Ми пишаємось нашими талановитими дітьми, що прагнуть проявити себе у різних царинах! Ми дякуємо батькам та вчителям за виховання гідніх українців!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

• Перейму Арсена, 6 клас – ІІ місце.
  • Шевченка Дмитра, 8 клас – ІІІ місце.
  • Квас Володимира, 10 клас – ІІІ місце.

Також вітаємо Шамрай Поліну (9 клас) із здобуттям ІІ місця на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з англійської мови!

Бажаємо жаги до знань та незгасаючої життєвої енергії творити і прагнути досконалості!