З нагоди прийдешній різдвяно-новорічних свят працівники КЗ "Центр надання соціальних послуг" заготовляють святкові набори для пільгових категорій населення.

Дата: 08.12.2023 16:09

Також з нагоди минувшого Дня місцевого самоврядування Білецький сільський голова завітав до КЗ "Центр надання соціальних послуг", щоб вручити грамоти Тернопільської обласної ради в. о. директора Ользі Рудакевич та фахівцю із соціальної роботи Зої Пелешок за високий професіоналізм, виявлені ініціативність та старанність, сумлінне виконання службових обов'язків.

Хай ця скромна відзнака вашої повсякденної праці та служіння жителям громади дає поштовх до нових звершень! Бажаємо, щоб виявлені вами любов та жертовність, зігріли кожне серце та дали надію на краще життя!