У закладах культури громади відбулися заходи до дня святого Миколая.

Дата: 08.12.2023 15:19

У час війни так важливо, щоб діти не втратили відчуття дива та добра, а серед тривог та суму віднайшли промінчик щастя та радості! Відділ культури громади організував різні заходи для наших дітей, які з нетерпінням очікували приходу святого Миколая.

Різноманітні за своїм змістом та формою проведення заходи принесли для присутніх дітей та їх батьків, вчителів та вихователів, море позитивних емоцій!

У заходах взяли участь священники, що служать на парафіях сіл Білецької громади.

Також у переддень престольного празника у клубі села Біла парафія святого Миколая організувала святкове дійство для дітей.

Дивлячись на світлі очі та щирі серця дітей, кожен спонюється надії та віри, що ніяке зло не переможе нас! Віримо, що святий Миколай зішле від Бога нам миру і перемоги, адже серед моря дитячих мрій та бажань ці два слова є найпершими та найжаданішими!