У школах громади відзначили Всесвітній день волонтера.

Дата: 08.12.2023 10:05

У Плотицькій школі вчителі та учні упродовж дня долучились до плетіння сіток та вироблення окопних свічок для захисників України.

Учні початкової школи майстрували обереги та витинанки, малювали малюнки, писали побажання з підтримкою для українських воїнів.

У Великоглибочецькій, Ігровицькій, Плотицькій та Мшанецькій школах відбулись благодійні ярмарки в підтримку Збройних Сил України. Учні разом із батьками та вчителями продавали всілякі смаколики та сувеніри, щоб зібрати кошти для наших захисників. Об’єднані благородною метою дорослі і малі старалися таким чином ще на один крок наблизити перемогу України!

У Білецькій школі відбулася зустріч із місцевим волонтером, випускником цієї школи – Віктором Мадичем. Він поділився своїм досвідом волонтерської діяльності та розповів різні історії із поїздок до наших захисників. Після цікавої бесіди діти та вчителі долучилися до збору допомоги війську та передали волонтеру багато смаколиків.