Непрацюючі громадяни з малозабезпечених сімей можуть отримати кредит на початок чи розвиток власної справи.

Дата: 05.12.2023 15:51

За матеріалами статті на фейсбук-стронці Міністерства соціальної політики України.

Мінсоцполітики працює над тим, аби забезпечити максимально ефективну підтримку осіб і родин, що опинились у складних життєвих обставинах. З цією метою у 2023 р. Міністерство перезапустило розроблену раніше програму «Рука допомоги». Вона спрямована на допомогу малозабезпеченим особам у відкритті власної справи.

У чому суть програми?

Програма дає можливість непрацюючим працездатним особам з числа членів малозабезпеченої сім’ї отримати одноразову безвідсоткову поворотну допомогу у розмірі до 100,5 тис. грн для відкриття чи розвитку власного бізнесу.

На що дається фінансова допомога?

На придбання обладнання та матеріалів, необхідних для розвитку власної справи.

На яких умовах дається кредит?

Людина може отримати безвідсотковий кредит від держави строком на 3 роки для започаткування власної справи.

Умови повернення допомоги?

Або після закінчення трирічного строку з дати її отримання, однією сумою (протягом 30 календарних днів).

Або достроково, частинами відповідно до графіка, погодженого центром зайнятості.

Важливо: сума фінансової допомоги, що повертається, зменшується на суму сплачених податків, зборів і ЄСВ.

Детальніше за посилання: http://surl.li/nxejx.