Щиро вітаємо переможців учнівських олімпіад!

Дата: 05.12.2023 14:54

Вкотре учні шкіл Білецької громади здобувають призові місця на різних олімпіадах! Ми пишаємось нашими талановити дітьми, що прагнуть проявити себе у різних царинах! Ми дякуємо батькам та вчителям за виховання гідніх українців!

Вітаємо учениць Плотицької школи – призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та їх вчителя Захарків Мирона Петровича:

• Залецьку Ліліану – 2 місце (8 клас);
  • Тирчик Софію – 3 місце (9 клас).

Вітаємо учнів Великоглибочецької школи – призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

• Пастернак Софію – 2 місце (8 клас);
  • Павлик Дмитра – 2 місце (11 клас).

Бажаємо жаги до знань та незгасаючої життєвої енергії творити і прагнути досконалості!