Стартувала кампанія для підлітків «Зимові пригоди без шкоди».

Дата: 01.12.2023 13:27

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua.

В Україні запускають інформаційну кампанію «Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди» для підлітків.

У межах кампанії Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Міністерство внутрішніх справ будуть знайомити підлітків із правилами безпечної поведінки взимку.

За словами організаторів, питання безпеки дітей особливо загострюється в осінньо-зимовий період.

«Діти пізнають світ і дорослішають, отримуючи новий досвід та враження, проте інколи це пов’язано з ризикованою поведінкою. Взимку ЮНІСЕФ спільно з ДСНС і МВС навчатимуть дітей і підлітків, як правильно поводитися, щоб убезпечити себе на територіях, де можуть бути вибухонебезпечні предмети, на вулиці в темний час доби, поруч з замерзлими водоймами, під час ожеледиці, у сезон бурульок», – зазначив голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде.

Підготовлені спеціалістами відеоролики, тіктоки, друковані матеріали для дітей та їхніх батьків мають відповіді на вірогідні підліткові «чому?»

Усі правила розказані мовою підлітків і подані в яскравій розважальній формі, з прикладами та поясненнями правильної й хибної поведінки.

Переглянути інформаційні матеріали можна за посиланням.