Мистецькі колективи та працівники Відділу культури громади вшанували пам'ять жертв Голодомору.

Дата: 28.11.2023 15:24

Працівники Відділу культури організували у бібліотеках громади тематичні виставки приурочені 90-тим роковинам Голодомору - геноциду українського народу. Також для дітей провели заходи, які покликані передати свічку пам'яті наступним поколінням.

Пам'ять про Голодомор наш народ зберігає у віршах та тужливих піснях. Запрошуємо переглянути пропам'ятні відео. Хай вони пробуджують наші почуття до молитви та вшанування всіх жертв комуно-большевицького режиму!