У школах громади відбулися пам'ятні заходи та уроки до 90-х роковин Голодомору.

Дата: 28.11.2023 11:08

Плекати національну пам'ять серед дітей - одне із найважливіших завдань, поряд із тим, щоб дати їм освіту. Ця пам'ять є джером сили у боротьбі із одвічним ворогом, що не одне століття зазіхає на наші землі та наші життя!

Вчителі разом із дітьми на уроках-реквіємах згади історію трьох штучних голодів, серед яких найстрашнім був вчинений у 1932-1933 рр.

На заходах молитовно згадали всіх жертв комуно-большевицької системи та запалили свічки пам'яті.

Також школярі доличилися до всесвітньої акції "Запали свічку пам'яті" у своїх домівках.

"... історія нас горем вчить,

Щоб не забулось незабутнє.

Бо там, де пам'ять не мовчить,

Там щастям повниться майбутнє."