Школа FLASH: безкоштовне вивчення англійської мови, що дає результат.

Дата: 28.11.2023 09:20

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua.

Школа англійської мови FLASH, яка має 16-річний досвід викладання, запрошує учнів 1–9 класів безкоштовно вчити англійську мову за допомогою благодійного проєкту «Діти – майбутнє України».

Чому Школа FLASH може гарантувати результат?

Перша причина – багато практики та уваги до дітей. Кожна дитина відчуває себе важливим учасником навчального процесу та активно бере в ньому участь.

Друга причина – кваліфіковані викладачі, що вміють знайти підхід та зацікавити кожну дитину! Не раз випускники проєкту у своїх відгуках запевняли, що англійська відтепер – їх улюблений предмет.

Третя причина – різні види діяльності на уроці та вдома: робота у групах, самостійна, інтерактивні онлайн вправи, вправи на швидкість та пам'ять... Усе це дозволяє дітям вивчити тему з різних цікавих сторін.

Четверта причина – унікальні авторські методики викладачів Школи FLASH, які дозволяють тримати увагу дитини на навчанні від початку і до кінця.

«Діти – майбутнє України»

Благодійний проєкт «Діти – майбутнє України» був створений школою англійської мови FLASH ще на початку повномасштабного вторгнення рф на територію України.

За 18 місяців існування проєкт «Діти – майбутнє України» об'єднав навколо себе більше 30 тисяч дітей з усієї України та п'яти країн Європи.

Мета проєкту – показати дітям та їх батькам, що англійська може бути доступною, цікавою та головне – результативною.

Наразі у батьків є можливість обрати навчання для дитини серед таких варіантів:

• курс «READING MASTER Elementary» – для дітей 1–2 класів. Вивчаємо англійську абетку та основний звук кожної з літер. Читаємо слова;
  • курс «READING MASTER Pro» – для дітей 3–4 класів. Вивчаємо 38 правил читання складних буквосполучень та досягаємо впевненого читання;
  • курс «DOCTOR GRAMMAR» – для дітей 5–9 класів. Вивчаємо 6 основних граматичних часів та прибираємо «кашу у голові» щодо цієї граматики.

Кожна дитина безкоштовно отримає самі уроки онлайн та на платформі, електронний підручник та сертифікат про завершення навчання.

Після фінішу курсу учням проєкту «Діти – майбутнє України» надається можливість додатково отримувати корисну навчальну інформацію у телеграм-каналі, який щодня веде кваліфікований викладач школи FLASH. Це дозволяє підтримувати рівень знань у тонусі та додатково зацікавлювати дітей у вивченні англійської мови.

Реєстрація та детальна інформація доступна на сайті проєкту «Діти – майбутнє України».

Після реєстрації на сайті відбудеться автоматичне приєднання до телеграм-каналу проєкту, де проходить поділ дітей на групи з різними розкладами.

Також там можна ознайомитись детальніше з правилами та поставити всі питання адміністратору. Нові старти груп відбуваються щотижня.

Зареєструватися на курс можна за посиланням.