Своє 93-ліття відсвяткував житель села Івачів Долішній – Богатюк Петро Павлович.

Дата: 28.11.2023 08:56

З вітальними словами того дня до іменинника поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! Хай Господь Бог благословляє Вас і скріплює Ваші душевні та тілесні сили! Зичимо, щоб кожна днина життя проходила з любов’ю, спокоєм і миром! Бажаємо щастя та радості, благополуччя та злагоди в сім’ї! Хай мудре слово та ласкава усмішка підтримує та тішить рідних і близьких серцю людей!