"Свічечки вогонь зігріє душі, дасть молитві сили і квіти з теплим дотиком долонь, осіннім сумом ляжуть на могили..."

Дата: 24.11.2023 12:08

25 листопада, у 90-ті роковини Голодомору, в Україні та світі вшановують пам'ять всіх невинно вбитих і голодом заморених жертв штучного голоду-геноциду українського народу.

Запалімо о 16:00 свічку пам'яті та єднаймось у молитві. Просімо Бога про спокій для їхніх страдницьких душ. Молімось, щоб цей страшний злочин ніколи знову не повторився у будь-якій частині світу!

Хай світло пам'яті освітить наш шлях до Перемоги та стане виявом любові до всіх невинно убитих і голодом заморених жертв Голодомору!