До уваги майбутніх вступників! Ефективна підготовка до НМТ/ЗНО: тематичні добірки тестів.

Дата: 23.11.2023 15:27

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua.

Майбутні учасники національного мультипредметного тесту мають можливість зробити процес підготовки до тестування ефективнішим за допомогою тематичних добірок тестових завдань з усіх необхідних предметів.

Для цього варто скористатися спеціальним розділом платформи ЗНО-ОНЛАЙН, де всі завдання зовнішнього оцінювання з кожного предмета розподілені за темами.

Розподіл здійснений провідними фахівцями в галузі підготовки до ЗНО відповідно до чинних програм тестування.

Таким чином користувачі зможуть опрацювати весь обсяг змісту, необхідний на тестуванні з певного предмета, і бути готовими до виконання завдання з будь-якої теми під час проходження зовнішнього оцінювання.

У кожній предметній добірці завдання розподілено за розділами, темами й підтемами. Це дає можливість впродовж одного відрізку самостійної роботи або одного заняття з репетитором зосередитися на виконанні завдань конкретного тематичного спрямування.

Обравши певний тематичний набір завдань і опрацювавши його, учасники зможуть швидко з’ясувати, на якому рівні засвоєна ця тема. Темам, які засвоєні гірше, варто буде приділити особливу увагу впродовж підготовки до тестування.

Наразі на сайті доступні тематичні добірки з усіх основних предметів НМТ:

української мови і літератури

історії України

математики

географії

біології

фізики,

хімії.

Користуйтеся розділами з тематичними добірками завдань для дієвої підготовки до  національного мультипредметного тесту за посиланнями поданими вище.