Мистецькі колективи та працівники Відділу культури до Дня Гідності та Свободи записали відео-привітання!

Дата: 23.11.2023 15:01

Також у бібліотеках сіл громади бібліотекарі представили тематичні виставки приурочені 10-літтю Революції Гідності та провели різні заходи для читачів.

На парафії апостала Луки у селі Івачів Долішній у храмі після відправи, 18 листопада, провели патріотичну імпрезу "Україна - територія Гідності".

Так у дружньому колі, в очному та онлайн форматах, діячі культури плекають пам'ять про історію України та закликають кожного до роздумів над гідністю і свободою свого народу!