Голова громади та працівники Білецької сільської ради вшанували пам’ять воїна Кочія Василя, вихідця із села Плотича.

Дата: 23.11.2023 12:38

Наприкінці листопада минають роковини із дня смерті Героя. Вплив війни на долю кожного воїна є різним та ми маємо святий обов'язок вшановувати і підтримувати всіх, хто склав жертву на вівтар нашої боротьби за волю! Працівники Білецької сільської ради із молитвою та вдячністю прибули до місця його вічного спочинку, де поклали квіти та запалили лампадку, символ нашої пам’яті.

Також відали шану Героям Назарію Коніцькому та Волчастому Володимиру.

Хай пам’ять про Героїв України вічно живе у наших серцях та рухає нас до подальшої боротьби за волю та мирне життя рідної землі!