Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ТЕРН ТРАНС СЕРВІС".

Дата: 23.11.2023 12:27

ТОВ "ТЕРН ТРАНС СЕРВІС" інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на  довкілля.

Переглянути повідомлення можна за посиланням.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до:

Управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної військової адміністрації:

адреса: вул. Шпитальна,7, м. Тернопіль, Україна 46008;

електронна пошта: eco_ter@eco.te.gov.ua;

телефон: (0352) 25 95 77; (0352) 25 95 63;

контактні особи – Груник Світлана Олександрівна; Козак Ольга Петрівна.