22 листопада свої 91-ші уродини святкують жителька села Івачів Долішній Деркач Галина Григорівна та жителька села Плотича Чорномаз Стефанія Василівна.

Дата: 22.11.2023 16:29

З вітальними словами у цей день до іменинниць поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! Зичимо Вам міцного здоров’я, душевної гармонії та незгасаючої життєвої енергії! Хай у Вашій оселі панує мир, злагода і любов, а мудре слово та ясна посмішка, що лине із ваших уст, буде джерелом щастя та радості для рідних і близьких серцю людей! Хай Господь щедро благословляє вас земними і небесними дарами!