У приміщенні Білецької сільської ради можна отримати для потреб українських захисників соляні (хімічні) грілки.

Дата: 22.11.2023 16:04

Для цього захисникам чи їх рідним потрібно звернутися до Білецької сільської ради.

Принцип дії грілок можна переглянути на цьому відео.

Грілки на волонтерських засадах виготовляє житель села Біла Суходола Тарас Володимирович.

Також він запрошує всіх бажаючих долучитися до закупівлі необхідних матеріалів (ацетат натрію та дой-пакети) для виготовлення грілок.

У приміщенні Білецької сільської ради знаходиться скринька для добровільних пожертв.

Також кошти можна пересилати на рахунок Суходоли Тараса Володимировича за номером 4149439029199860.

Із-за закордону гроші можна пересилати на Pay pal sukhodolataras@lcloud.com