Щиро вітаємо із святом Введення Пресвятої Богородиці!

Дата: 21.11.2023 07:54

Сьогодні  Церква закликає нас роздумати над особливою подією – входом Матері Божої до Єрусалимського храму. Що вирізняє цей вхід поміж інших? Діва Марія своїми дитячими ніжками увійшла не просто із батьками на молитву, Вона за руку була введена первосвящеником Захарією до Святого святих Божого Дому, куди лише раз на рік він міг входити «і то не без крови, яку приносив за свої і людські гріхи» (Євр. 9, 7).

Це відбулося для сповнення обітниці даної Якимом і Анною перед народженням дитяти: коли вони, будучи бездітні, стануть батьками, то посвятять дитину Богові. Вони є добрим прикладом для кожної сім’ї, адже після отримання ласки Божої не забули принести подяку її Подателю.

Яким і Ганна з великої любові, бажаючи добра своїй дитині, віддали її під Божу опіку. Зростаючи у дусі молитви, праці, навчання та плекаючи чесноти, Діва Марія готувалася до сповнення старозавітньої обітниці про прихід Месії. Минуть роки і Вона народить Ісуса Христа та стане скинією Нового Завіту. Так і ми дбаймо про добре виховання дітей, адже Біблія говорить: «Бог передбачив про нас щось краще, щоб вони не без нас досягли досконалості!» (Євр. 11, 40).

Щиро вітаємо із цим великим святом! Бажаємо, щоб завжди у нашому житті добрими плодами зростала віра, надія та любов! Хай Матір Божа буде нашою провідницею на шляху досконалості, причасницею якої стала від юних літ!

Хай Діва Марія своїми молитвами перед престолом Божим оберігає нас, а особливо материнською опікою покриє наших захисників, скріпить їхні сили у боротьбі зі злом!