Відбулося підписання Листа про намір співпраці з бурмістром ґміни Заблудів Білостоцького повіту Підляського воєводства– Адамом Томанеком.

Дата: 17.11.2023 16:08

Під час зустрічі із бурмістром було окреслено напрямки співпраці Білецької громади з громадою Заблудів. Зокрема, йшла мова про розвиток культурно-туристичної та інфраструктурної сфери, а саме: будівництво очисних споруд та каналізацій та інших малих проєктів.

Бурмістр Адам Томанек зацікавився наявним на території громади польським історично-культурним спадком. Зокрема він висловив щирі сподівання на реставрацію польських поховань та костелів.

Підписання вищезазначеної угоди дає можливість нашій громаді спільно із громадою-партнером Заблудів брати участь у європейських грантових проєктах.