До уваги майбутніх вступників! Готуйтеся до НМТ з літератури за тематичними добірками

Дата: 17.11.2023 15:17

За матеріалами статті на сайті Освіта.ua.

У 2024 році під час складання НМТ вступники до закладів вищої освіти зможуть обрати серед предметів за вибором українську літературу.

Усі учасники іспиту мають змогу заздалегідь розпочати ефективну підготовку до тестування з української літератури, скориставшись спеціальним розділом на сайті ЗНО-ОНЛАЙН, у якому всі завдання ЗНО з цього предмета за всі роки розподілені за темами.

За допомогою сервісу можна почергово виконувати завдання за розділами чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури.

Обравши певний тематичний розділ, учасники зможуть перевірити свою готовність з усіх змістових блоків. Опрацювання тем допоможе швидко дізнатися, які розділи засвоєні гірше, щоб приділити їм особливу увагу впродовж підготовки до тестування.

Сервіс дозволяє не лише дізнатися свій рівень підготовки, а й тренуватись у виконанні завдань і звіряти свої відповіді з правильними та читати коментарі фахівців до найважчих завдань.

Завдання згруповано за такими тематичними розділами:

Усна народна творчість

Давня українська література

Література кінця XVIIІ – початку XX ст.

Література XX ст.

Твори письменників-емігрантів