Працівники культури здійснили екскурсію по Бережанщині.

Дата: 14.11.2023 09:39

До дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Білецької сільської ради за підтримки профспілкової організації працівників культури Тернопільського району організував поїздку у місто Бережани.

У перебігу подорожі наші працівники мали нагоду відвідати унікальні архітектурні пам'ятки: Бережанський замок, в якому мали нагоду побачити виставку художника Олега Шупляка "Український космос", центральну площу Ринок та міську ратушу, а також церкву Святої Трійці, Вірменську церкву, костел Різдва Діви Марії, дерев'яну церкву св. Миколая. Також відвідали музей книги та міський будинок культури.

Учасники подорожі змогли побувати у с. Рай та побачити унікальний дендропарк, дуб Богдана Хмельницького та заміський палац Потоцьких.

Завершила подорож хода Хресною дорогою в урочищі "Монастирок" с. Лісники.

Щиро дякуємо за зустріч, гостиність та позитивні емоції Надії Волинець, Надії Ковальчук, Галині Лещишин, Олександрі Красільніковій та Дмитру Ригайлу.