Свої 94-ті уродини відзначила жителька села Біла – Палій Парасковія Миколаївна!

Дата: 13.11.2023 08:59

З вітальними словами до іменинниці поспішили Білецький сільський голова, Дмитро Малик, та виконуюча обов‘язки директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Білецької сільської ради – Ольга Рудакевич.

Ми доєднюємось до усіх вітань та найщиріших побажань! Хай у ці осінні дні любов, підтримка та вдячність рідних зігріває Вас душевним теплом. Хай здоров’я, спокій, мир, злагода будуть вірними супниками Вашого життя. Хай Господь благословляє та скріплює Ваш вік небесним і земним благом!