Діти села Ігровиця побували на духовно-патріотичній екскурсії.

Дата: 08.11.2023 14:45

Хтось із великих мислителів сказав: "Якщо народ не знає свого минулого, то у нього  може не бути майбутнього".

Історія української держави та української церкви надзвичайно цікава і самобутня. А чи знаємо ми історію своєї місцевості? Адже на теренах Галичини, Полісся, Поділля відбувалися надзвичайно цікаві, інколи трагічні, але від того не менш вагомі в історії всієї України події.

Молодь та діти парафії святої Параскевії Терновської с.Ігровиця в суботу, 4 листопада, здійснили паломницьку поїздку до студійського монастиря Походження Дерева Хреста Господнього УГКЦ у містечку Підкамінь та екскурс старовинною фортецею у м. Олесько та палац в с. Підгірцях Львівської області. А також відвідали храм Воздвиження Чесного Хреста та Святого Йосифа у тому ж селі.

Помолившись під час Святої Літургії у монастирі, діти мали змогу дізнатись про історію самого монастиря, яка сягає ХІІ ст., відвідати місце, де знаходився печерний монастир, оглянути надзвичайні краєвиди навколо монастиря та  доторкнутися до величної пам'ятки природи – Каменя.

Опісля діти відвідали Олеську фортецю та Підгорецький маєток, де дізнались багато нового та цікавого про історію нашого краю.

Дякуємо, також, о. Тарасію настоятелю храму Воздвиження Чесного Хреста та Святого Йосифа, за духовну зустріч.

Висловлюємо слова вдячності відділу освіти Білецької ТГ, адміністрації та вчителям Ігровицької ЗОШ І-ІІ ст. за сприяння в організації цієї поїздки.

Нехай Господь завжди нагороджує сторицею на Славу Божу і добра народу.

Зі слів отця Олега Сковерського.

У свою чергу ми дякуємо панотцю Олегу за духовно-патріотичне виховання наших дітей! Ви розпалюєте у юних серцях полум’я любові до рідного краю та нашого Творця, закладаючи добру основу для майбутнього України! Хай Всемилостивий Господь Бог благословить Ваше пастирське служіння, дарує наснагу, щедрі дари та заповнить усі потреби Вашого життя і помножить ті таланти, які дав Вам від народження!