Відбулася атестація аматорських колективів закладів культури Білецької територіальної громади на предмет підтвердження їм звання "народний".

Дата: 08.11.2023 12:24

За матеріалами статті на фейсбук-сторінці Тернопільського обласного методичного центру народної творчості КУ ТОР.

Атестація проходила у клубі села Біла. Перегляд здійснювала обласна атестаційна комісія з підтвердження званя "народний" у складі голови комісії:

- директора Тернопільського обласного методичного центру народної творчості, депутата Тернопільської обласної ради, Заслуженого артиста України - Володимира Вермінського.

- провідного методиста з вокально-хорового жанру ТОМЦНТ - Івана Виспінського.

Почесні звання підтверджували:

- Народний аматорський хор ''Просвіта'' ім. С.Крушельницької с. Біла. Керівник - Аліна Попик, концертмейстер - Роман Пержило;

- Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль ''Білівчанка''. Керівник - Надія Балюк;

- Народний аматорський хор ''Галичина'' с. Мшанець. Керівник - Богдан Титуляк, концертмейстер - Оксана Путькалець.

Члени атестаційної комісії Тернопільського обласного методичного центру народної творчості високо оцінили професіоналізм і творчий потенціал колективів.