Євросоюз передав понад 370 автобусів для школярів.

Дата: 07.11.2023 14:42

За матеріалами статті на сайті освіта.ua.

Передача автобусів відбулася у межах кампанії солідарності «Шкільні автобуси для України» під час візиту президента Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн до Києва.

Серед переданих автобусів є інклюзивні, з підйомниками для дітей, які користуються колісними кріслами.

Автобуси будуть розподілені між громадами Київської, Сумської, Миколаївської, Дніпропетровської, Львівської та Чернігівської областей.

За інформацією Міністерства освіти і науки, наразі в Україні не вистачає близько 2 100 шкільних автобусів.