У територіальних громадах Тернопільської області відбувається впровадження системи електронного документообігу.

Дата: 07.11.2023 14:07

За матеріалами статті на сайті Тернопільської ОВА.

Протягом трьох днів представники громад області будуть проходити навчання щодо роботи в системі е-документообігу для забезпечення зручної та зрозумілої роботи усіх користувачів.

Учасникам навчання детально продемонструють можливості СЕД, зокрема, розкажуть про аспекти реєстрації вхідних/вихідних документів, звернення громадян, запитів на публічну інформацію та роботою з внутрішньоорганізаційними документами.

Впровадження електронного документообігу є важливим етапом в цифровому розвитку області та має низку переваг для громад:

• економія коштів (економія на купівлі паперу, картриджів, обслуговування принтерів);

• швидкий пошук будь-яких документів в одному місці;

• надійність збереження документів;

• економія робочого часу;

• прозорість проходження документами всіх важливих етапів циклу та їх візування.