Перший крок до безпеки на дорозі — використання світловідбиваючих елементів!

Дата: 07.11.2023 08:54

За матеріалами статті на фейсбук-сторінці Патрульної поліції Тернопільської області.

В осінньо-зимовий період світловий день коротший, а на вулиці темніє все швидше, тому хочемо нагадати вам, про те що яскравий флікер може зберегти життя.

В темну пору доби учасники дорожнього руху стають практично невидимими, а світловідбивачі (флікери) — допоможуть бути більш помітними на дорозі, вони відбиватимуть світло фар, тож водії зможуть вчасно побачити пішохода та зупинити авто.

Слід також подбати про своїх домашніх улюбленців. Придбайте для них нашийники, що світяться у темряві або одяг з світловідбиваючими елементами, особливо коли поруч з маршрутом прогулянки є дорога та автомобілі.

Бережіть себе та оточуючих!