На базі Великогаївської ТГ відбулися курси за темою "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення".

Дата: 06.11.2023 09:36

Це одноденні курси щодо продовження впровадження нового Державного стандарту початкової освіти, а також інструментів та технологій НУШ.

З метою якісної і сталої підтримки реалізації Концепції Нової української школи the LEGO Foundation, реалізації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення», регіональний тренер Тернопільської області, Людмила Кохман провела тренінги для учителів початкових класів закладів освіти Великогаївської сільської ради та Білецької територіальної громади.