Щиро вітаємо із Днем соціального працівника!

Дата: 03.11.2023 11:29

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Ми вітаємо соціальних працівників із професійним святом та дякуємо за вашу жертовну працю.

Працівники соціальної сфери – це люди, які допомагають, вислухають та підставлять плече у різних життєвих обставинах. Служіння людям – це не просто робота, а покликання, адже потребує не лише знань, вмінь чи навичок, а усвідомлення, жертовності та неабияких комунікативних здібностей. Ваше покликання вимагає від вас не лише професійної майстерності, а й великої душі. Ви вчите нас бути кращими, більш відданими і співчутливими людьми.

Хай ваша праця приносить добрі плоди: дає надію на краще життя, утіху, поміч та підтримку для кожного! Хай повага від жителів громади, вдячність і тепло сердець стимулює до плідної праці та нових звершень! Бажаємо вам завжди залишатися міцними, відданими своїй справі і завжди мати душевні та тілесні сили, наснагу, продовжувати свою благородну місію.

Зичимо вам радості та щастя, достатку земних і небесних благ! Хай Господь дарує вам своє благословення та щедрі дари миру і злагоди, запал бути «світлом для світу»!